Reprezentacja Amp Futbol trenuje w Warszawie przed Mistrzostwami Europy!

Koniec przerwy zimowej, są niusy od naszych przyjaciół z Amp Futbol Polska.

Już w ten weekend ampfutbolowa reprezentacja Polski spotka się na zgrupowaniu w Warszawie, żeby rozpocząć ostatnią fazę przygotowań do zbliżających się Mistrzostw Europy w Turcji.
Biało-czerwoni, mimo że istnieją dopiero od kilku lat, stawiani są w gronie faworytów do medali na tej imprezie. Dzięki świetnym wynikom w ostatnich latach Polacy losowani będą do fazy grupowej z pierwszego koszyka obok takich potęg, jak Rosja (Mistrz Świata) i Turcja (gospodarz, 3. zespół na świecie posiadający profesjonalną ligę).

Na ostatnim mundialu w Meksyku polscy piłkarze po amputacjach doszli aż do półfinału, pokonując między innymi faworyzowaną i doświadczoną Argentynę (2:1 w ćwierćfinale).
W ostatnim roku jeszcze podnieśli poprzeczkę wygrywając między innymi z Anglią 5:2, Hiszpanią 1:0, Włochami 6:0, Niemcami 6:0, czy Francją 9:0.
W dalszym etapie przygotowań do październikowego EURO Polacy, oprócz licznych zgrupowań, rozegrają też dwumecz z reprezentacją Włoch (1-2 kwietnia w Pesaro) oraz wystąpią w VI edycji międzynarodowego prestiżowego turnieju Amp Futbol Cup w Warszawie (24-25 czerwca).

Serdecznie zapraszam na treningi reprezentacji, które odbędą się jutro i pojutrze na obiektach Varsovii przy ul. Międzyparkowej 4 na warszawskim Muranowie.
Warto zobaczyć, jak grają nasi kadrowicze i spotkać się z nimi osobiście.

sobota 4 marca:
13.00-15.00
18.00-20.00

niedziela: 5 marca:​
9.00-11.00

DK

 • Paweł Król

  Trening czyni mistrza. Mam nadzieję, że ta maksyma sprawdzi się przy okazji tegorocznych ME w Turcji.

 • Piciarm

  witam
  Ja osobiscie jestem pod wrazeniem tej dyscypliny jak sie rozwija w naszym kraju ,
  i jak chlopaki graja !
  Polska bialo – czerwoni …!!!!!