TYPER 2014/15. Kolejka nr XIX

Spora część graczy wysoko punktowała, co zwiastuje wyrównaną walkę o czołowe lokaty do samego końca edycji…

Oto komplet wyników ostatniej kolejki:

Tottenham – West Ham United 2:2 (Młoty nadal w dobrej formie, a zwycięstwo wymknęło im się w ostatnich minutach meczu)
Lech – Ruch 2:1 (Kolejorz tym samym nie ma daleko w tabeli do rewelacji rundy, Jagi, a i do lidera traci niewiele punktów)
Wolfsburg – Hertha 2:1 (goście znowu przegrani, pozostają w trudnej sytuacji, Wilki wciąż jakby nienasycone)
Mechelen – Lierse 2:1
Saint-Étienne – Marsylia 2:2 (był to trzeci z kolei ligowy remis marsylczyków, Lyon przerwał za to identyczną serię i jest na czele stawki)
Piast – Bełchatów 3:1
Boavista – FC Porto 0:2

A tak wygląda klasyfikacja uczestników po osiemnastu kolejkach (w nawiasie punkty zdobyte w ostatniej):

psycholKSP – 11 (0)

Jokera zdobyli: asecond17 i Eryk Pilar, gratulujemy!

Roma – Juventus (20:45)

Joker: Ile bramek strzelą gospodarze ośmiu niedzielnych spotkań włoskiej Serie A? Najbliższy prawdy zarobi 5.

Wasze typy przyjmujemy do niedzieli 1.03, do godziny 12:29.