Michał Flis

Student nawigacji na Akademii Morskiej w Gdyni. Być może wydaje się to mało prawdopodobne, ale od wielu lat jest na bieżąco z wydarzeniami w lidze… australijskiej, która w chwili obecnej znajduje się nawet na pierwszym miejscu jego piłkarskich zainteresowań.

 

Dariusz Kimla

Ojciec pięknej Zuzi, niepoprawny politycznie sangwinik, objęty dożywotnim zakazem stadionowym w krajach byłej Jugosławii. Miłośnik kina europejskiego i azjatyckiego oraz meloman romantycznej nuty zespołu Slayer.

 

Paweł Król

Pacyfista wychowany na piłce polskiej i niemieckiej. Rozsmakowany w czeskim piwie, kulturze Azji i filmach Bergmana. Nie stroni od literatury pięknej, introspekcji i muzyki alternatywnej. Marzy o podróży do Chin.

 

Paweł Marszałkowski

Kaszub, ale nie rudy. Urodził się równo 44 lata po Franzu Smudzie. Może to właśnie o nim Mickiewicz napisał: „A jego imię czterdzieści i cztery”? Zakochany w tysiącu kobiet i dwóch facetach: Zinedinie i Quentinie.

 

Maciej Słomiński

Wielbiciel podlaskiej agroturystyki, przedszkolnego leżakowania, brytyjskich śniadań, włoskich kolacji. Człowiek o wielu twarzach i świeży oraz dumny posiadacz sumiastego wąsiska.

 

Nenad Stoković

Największy znany ludzkości fanatyk polskiej piłki. Mimo że mieszka w Belgradzie, prawie 1000 kilometrów od Warszawy. A może właśnie dlatego?

 

Marcin Wandzel

Madridista i mourinhista, fan Premier League. W wolnych chwilach słucha zespołów, których nikt nie zna. Jego wzorem osobowym jest Philip Marlowe.

 

Grzegorz Ziarkowski

Górołaz nizinny, miłośnik jazdy rowerem, dobrego rocka, jeszcze lepszego jedzenia, piwa regionalnego oraz literatury dwudziestolecia międzywojennego. Najchętniej zamieszkałby gdzieś na Kresach, żeby rozkładać na czynniki pierwsze historię przedwojennych klubów z Wilna i ze Lwowa.

 

 

 • Piciarm

  pozostalo zyczyc powodzenia grupce zapalencow…
  pozdro panowie

 • Darek

  Dzięki Picia

 • jk

  choc wielkim fanem footbolu nie jestem, lubie czytac derby… trzymam kciuki
  Pozdro z Australii…..(tutaj powili pilka kopana okragla robi sie coraz bardziej popoularna )
  Jacek

 • Sulejmanović

  dożywotni zakaz stadionowy w krajach byłej Jugosławii? włączając w to mecze Zrinjskiego? straszna kara, niech się odwołuje do Strasburga 🙂

 • Dariusz Kimla

  Zrinjski też. Będę wchodził na mecze przez płot. To dopiero przygoda 😉

 • Dariusz Kimla

  Jest i Jacek, aktualnie w Australii. Szacun i pozdrowienia.

  Derby też będą.

 • Malczewski

  No widzę Daro, że Twoja pasja stale sie rozwija. Świetny pomysł, ekstra logo – szacun. Nie pamiętam, czy w serii Derby były Indochiny kiedyś? Phnom Penh czy Ho Chi Minh :)? za miesięc wylot.Jazda.do zobaczenia w W-wie. powodzenia z projektem

 • Dariusz Kimla

  Witam Jacek.
  Nie, w derbach nie było Laosu, Wietnamu ani Kambodży. Może będą, mam na uwadze. Zaszczepcie się na te cholerstwa co tam fruwają. Podobno owady wielkości ptaków, a w Kambodży przejścia graniczne co 2 km, gdzie pobierają opłaty 🙂
  Do zobaczenia, dzięki.

 • Lizergamid

  Dołączam do społeczności czytających sajt, życzę wspaniałego rozwoju i liczę (tak jak wszyscy) na jakość, nie ilość 😉